System audio Sony SRS-XV800 (SRSXV800B.CEL)
Wideo 15Zdjęcia 11 |
Bezprzewodowy głośnik Sony jest przeznaczony do użytku domowego, imprez, przyjęć i rekreacji na świeżym powietrzu. Jest to dość duże urządzenie o wadze 18,5 kg, ale mimo to można je wygodnie przenosić i transportować za pomocą wbudowanych kółek i uchwytu. Stopień ochrony IPX4 oznacza, że system audio jest odporny na deszcz, wilgoć czy rozlane napoje, dzięki czemu można go używać zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.
Ale najważniejsze jest to, że nie potrzebuje przewodów ani połączenia sieciowego. Źródłem zasilania jest pojemny akumulator, który zapewnia aż 25 godzin pracy na baterii. Jeśli poziom naładowania akumulatora jest niski, szybkie ładowanie pomoże szybko uzupełnić zapasy energii. A jasne oświetlenie zsynchronizowane z muzyką pomoże Ci całkowicie zanurzyć się w imprezowej atmosferze.
Sony SRS-XV800 jest wyposażony w pięć głośników wysokotonowych z przodu i z tyłu, które rozprowadzają dźwięk we wszystkich kierunkach, całkowicie wypełniając pomieszczenie. Głośniki X-Balanced zapewniają głęboki, mocny bas i czysty głos nawet przy większej głośności. Jeśli bas nie jest wystarczający, naciśnij przycisk MEGA BASS, aby go zwiększyć. Dodatkowo możesz połączyć dwa głośniki w parę stereo, a nawet dziesiątki urządzeń w jeden system audio. Funkcja TV Sound Booster umożliwia podłączenie głośnika do telewizora za pomocą dołączonego kabla optycznego i dodanie mocnych basów i dźwięku przestrzennego podczas oglądania filmów i programów telewizyjnych. System audio pomoże także w zorganizowaniu wieczoru karaoke, gdyż posiada wejścia do podłączenia mikrofonu i gitary.
Kup Sony SRS-XV800
Wszystkie ceny 7 →Sony Srs-Xv800 Głośnik Bezprzewodowy Czarny Do 25h Pracy SRSXV800B.CEL | 2 150 zł |
SONY System audio SONY SRS-XV800 Czarny | 2 899 zł |
Głośniki power audio Sony SRS-XV800 Czarny GL-M-SON-095 | 2 899 zł |
Power audio SONY SRS-XV800 SRSXV800B.CEL | 2 500 zł |
Głośnik Sony Sony SRS-XV800 Czarny | 2 895 zł |
Sony SRS-XV800 Czarny | 2 499 zł |
Sony SRS-XV800 - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczkomate | 2 899 zł |