Głośnik przenośny Sony X-Series SRS-XE200
Wideo 5Zdjęcia 25 |
Sony X-Series SRS-XE200 |
|
Mobilny i w pełni chroniony przed kurzem i wodą, bezprzewodowy system głośników średniej mocy z wysokiej jakości dźwiękiem, wbudowanym mikrofonem do rozmów w trybie głośnomówiącym i doskonałą autonomią. Ten przenośny głośnik jest pozycjonowany jako produkt średniej klasy przeznaczony do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Może być używany w pomieszczeniach i na zewnątrz (m.in. przy basenach czy stawach), na imprezach, piknikach, biwakach i wszelkich imprezach plenerowych.
Ważną cechą tego modelu jest udoskonalona konstrukcja liniowych dyfuzorów dwóch aktywnych radiatorów. W przeciwieństwie do tradycyjnych okrągłych przetworników, które skupiają większość swojej mocy pod kątem około 100°, liniowe przetworniki stożkowe firmy Sony zapewniają znacznie większy kąt rozproszenia, co przekłada się na większy zasięg. Maksymalne ciśnienie akustyczne niskich częstotliwości jest również zwiększone, aby uzyskać jeszcze głębsze i bogatsze basy. Praktyczna obudowa zestawu głośnikowego Sony X-Series SRS-XE200 jest wykonana z wytrzymałego tworzywa ABS i ma umiarkowaną wagę 800 g. Oprócz dwóch aktywnych radiatorów X-Balanced Speaker posiada dwa boczne rezonatory niskich częstotliwości. Parowanie ze źródłem odbywa się za pomocą Bluetooth 5.2, z obsługą kodeków AAC i LDAC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Kup Sony X-Series SRS-XE200
Wszystkie ceny 21 →Sony SRS-XE200 - Przenośny bezprzewodowy głośnik Bluetooth z szerokim dźwi | 519 zł |
SONY Głośnik bezprzewodowy SONY SRS-XE200 Czarny | 569 zł |
Głośniki przenośne Sony SRS-XE200 Niebieskie GL-M-SON-089 | 369 zł |
Głośnik mobilny SONY SRS-XE200B Czarny | 400 zł |
Głośnik mobilny SONY SRS-XE200B Czarny | 400 zł |