Портативна колонка Sony SRS-XB13
Відео 24Фото 29 |
Sony SRS-XB13 |
|
Стильна, яскрава і ефектна мобільна акустична система з бездротовим підключенням, підтримкою фірмової технології Extra Bass, повним вологозахистом, функцією спікерфона і вбудованим Li-Ion-акумулятором. Виробником позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії 2021 року, орієнтований на любителів активного відпочинку. Завдяки високому рівню захисту від попадання води і пилу за стандартом IP67, вона може використовуватися як в похідно-польових умовах, так і в будь-яких приміщеннях, включаючи басейни.
Має помірні габарити міцного пластикового корпусу (діаметр 76 мм при довжині 95 мм). Завдяки скромній вазі, що становить 253 г, не стане помітним тягарем на пікніку або прогулянці. Відрізняється поліпшеною стійкістю до падінь/ударів і гідною якістю звучання. Завдяки фірмовій технології Extra Bass забезпечує акцентоване басове звучання. Оснащена одним динамічним випромінювачем діаметром 46 мм і одним пасивним випромінювачем-резонатором.
Для бездротового сполучення мобільної акустичної системи Sony SRS-XB13 застосовується енергоефективний інтерфейс Bluetooth 4.2. Є повноцінна підтримка кодеків SBC і AAC, а також сумісність з Bluetooth-профілями A2DP, AVRCP, HSP, HFP, для управління відтворенням треків на плеєрі і прийому вхідних викликів. Для створення стереопари можна придбати пару колонок і підключити їх до одного смартфону/планшету або ноутбука.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Купити Sony SRS-XB13
Усі ціни 18 →Sony SRSXB13CCE7 Głośnik Bluetooth Beżowy 74 x 74 x 92 cm SRSXB13C.CE7 | 228 zł |
Sony SRS-XB13 - speaker - for portable use - wireless | 221 zł |
Sony SRS-XB13 głośnik Bluetooth, przenośny EXTRA BASS, czarny | 199 zł |
Głośnik mobilny SONY SRS-XB13 Niebieski | 180 zł |
Głośniki przenośne Sony SRS-XB13 Czarny GL-M-SON-077 | 199 zł |