Projektor Epson EB-W49 (V11H983040)
Wideo 4Zdjęcia 6 |
Wielofunkcyjny projektor 3LCD o kompaktowej konstrukcji, który nadaje się zarówno do demonstracji treści wideo, jak i wyświetlania materiałów prezentacyjnych do pracy lub nauki. „Pod maską” modelu kryje się jasna lampa UHE o strumieniu świetlnym aż 3800 ANSI lumenów – widzowie mogą liczyć na dobrą widoczność projekcji nawet w zaciemnionych pomieszczeniach przy naturalnym świetle dziennym.
Model wyświetla obraz na ekranach o przekątnej do 320 cali i rozdzielczości 1280x800 pikseli. Z poziomu ustawień obrazu dostępne są funkcje projekcji tylnej oraz automatycznej korekcji zniekształceń trapezowych w płaszczyźnie poziomej i pionowej. Epson EB-W49 wyposażony jest w dwa porty HDMI, jedno USB 2.0, złącze LAN do integracji z firmowymi sieciami lokalnymi, kilka wejść i jedno wyjście VGA. Za dźwięk urządzenia odpowiada 5-watowy głośnik monofoniczny. Waga modelu to 2,7 kg - w połączeniu z kompaktowymi wymiarami walizki, można go łatwo przenosić, jeśli zajdzie taka potrzeba.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Epson 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Epson.
Kup Epson EB-W49
Wszystkie ceny 7 →EPSON Projektor EB-W49 3LCD 1280x800 V11H983040 | 2 599 zł |
Projektor Epson EB-W49 LCD, WXGAd | 3 816 zł |
Epson EB-W49 - Raty 0 | 2 685 zł |
Epson EB-W49 - Kup na RATY, RRSO 0, 10x 268,50zł | 2 685 zł |
Epson Eb-w49 Projector Biały One Size / EU Plug V11H983040 | 3 113 zł |
PROJEKTOR EPSON EB-W49 LCD, WXGA, 3800 ANSI, 16000:1 | 3 513 zł |
Epson EB-W49 Projektor, 1280 x 800 WXGA, 3 800 ANSI Lumen | 2 685 zł |