Projektor Epson EB-FH52 (V11H978040)
Wideo 8Zdjęcia 6 |
Imponująco jasny projektor multimedialny FullHD z obsługą tylnej projekcji. Jest pozycjonowany jako produkt kategorii średniej ceny w 2020 roku, skoncentrowany na wykorzystaniu w biznesie i procesie edukacyjnym instytucji edukacyjnych. Ze względu na stosunkowo niewielkie rozmiary, umiarkowaną wagę i kompletną torbę, model ten nadaje się do organizowania prezentacji firm drogowych lub eksponowania materiałów ilustracyjnych na różnego rodzaju imprezach organizacyjnych.
Projektor multimedialny Epson EB-FH52 może służyć do wyświetlania materiałów wykładowych na uczelniach wyższych i jest w stanie wzbogacić proces edukacyjny szkół średnich o jasne kolory. Obraz jest tworzony przy użyciu technologii 3LCD, realizowanej przy użyciu trzech 0,61-calowych polikrzemowych (p-Si) paneli LCD oraz lampy UHE. Rozwiązanie to wyróżnia się zwiększoną niezawodnością i imponującą jasnością (do 4000 lumenów).
Imponująca jasność umożliwia uzyskanie wysokiej jakości, szczegółowych i kontrastowych obrazów nawet w pomieszczeniach z niepełnym zacienieniem. Obiektyw o zmiennej ogniskowej i optycznym powiększeniu x1,6 pozwala na tworzenie dużych obrazów projekcyjnych (przekątna do 7,6 m). Zapewnia automatyczną korekcję zniekształceń trapezowych w pionie oraz ręczną - poziomą. W celu podłączenia do źródeł projektor jest wyposażony w analogowe i cyfrowe porty interfejsu: VGA, RCA Composite i HDMI.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Epson 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Epson.
Kup Epson EB-FH52
Wszystkie ceny 29 →Epson EB-FH52 projektor 3LCD FHD biały V11H978040 | 3 129 zł |
Epson Projektor EB-FH52 - 3LCD projector - 802.11n wireless / Miracast - 1 | 3 385 zł |
Epson Projektor EB-FH52 3LCD/FHD/4000AL/16k:1/16:9 UREPSLHEBFH52AA | 4 709 zł |
Epson EB-FH52 PJ-EPS-313 | 3 363 zł |
Projektor EPSON EB-FH52 | 3 690 zł |