Проєктор Epson EB-992F (V11H988040)
Фото 5 |
Високоякісний мультимедійний 3LCD-проєктор FullHD роздільної здатності (16: 9) з підвищеною яскравістю, вбудованим модулем Wi-Fi 4, підтримкою протоколу PJ-Link і розширеними настройками оптичного блоку. Виробником позиціонується як топовий продукт з сімейства Epson Education зразка 2020 року. Підійде для виведення ілюстративного матеріалу в освітніх установи, може використовуватися в бізнес-презентаціях.
Впорається із завданням відображення текстів, таблиць, діаграм, веб/відеоконтенту на організаційних зборах. Для формування і проєктування зображення використовується технологія 3LCD (три полікремнієвих неорганічних LCD-панелі з фізичним розміром 0,61"). Проєктор Epson EB - 992f має справжнє Дозвіл 1920x1080 і може працювати з вхідним сигналом до 1920х1200@85 Гц. Здатний створювати вражаюче яскраве (до 4000 лм) і високодеталізоване зображення з коректною передачею кольору, що забезпечує виведення більше мільярда кольорів.
Ресурс потужного лампового блоку (230 Вт) при роботі в стандартному режимі становить 6500 год (в ECO-режимі до 17000 год). Оптична система збільшувати зображення з кратністю х1, 6. Передбачена автоматична корекція вертикальних і ручна корекція горизонтальних спотворень (в межах 30°). Підтримує віддалене управління PJ-Link, допоможе організувати бездротовий висновок зображень з мобільних гаджетів за технологією Miracast.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Epson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Epson.
Купити Epson EB-992F
Усі ціни 16 →Epson EB-992F projektor 3LCD 4000 lm One Size No Color V11H988040 | 4 061 zł |
Epson Projektor EB-992F - 3LCD projector - 802.11n wireless / LAN / Miraca | 4 140 zł |
Epson EB-992F PJ-EPS-370 | 4 349 zł |
EPSON EB-992F 3LCD/FHD/4000AL/16k:1/WiFi V11H988040 | 5 512 zł |
Epson EB-992F LCD Projektor | 5 307 zł |