Проєкційний екран Avtek Fold 220
Фото 3 |
Avtek Fold 220 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Avtek 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Avtek.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Avtek Fold 220
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Avtek FOLD 220 [16:9] PJ-E-AVT-095 | 2 699 zł |
Ekran do projektora Avtek Fold 220 | 2 491 zł |
Ekran projekcyjny ramowy AVTEK | 2 940 zł |
Ekran projekcyjny ramowy AVTEK FOLD 220 (rozwijane ręcznie; 243,8 x 137,2 | 2 538 zł |
Avtek FOLD 220 (16:9) | 4 290 zł |
Ekran projekcyjny ramowy AVTEK FOLD 220 (rozwijane ręcznie; 243,8 x 137,2 | 2 838 zł |
Ekran projekcyjny ramowy AVTEK FOLD 220 (rozwijane ręcznie; 243,8 x 137,2 | 2 790 zł |
Модификації Avtek Fold 220
Ціни на Avtek Fold 220 |
---|---|---|---|---|
Avtek Fold 180 | від 3 069 zł | 1 пропозиція | ||
Avtek Fold 220 | від 2 491 zł | 7 пропозицій | ||
Avtek Fold 280 | від 3 222 zł | 4 пропозиції | ||
Avtek Fold 340 | від 3 755 zł | 2 пропозиції | ||
Avtek Fold 380 | від 2 097 zł | 3 пропозиції |
Рекомендуємо