Ekran projekcyjny Avtek Fold 220
Zdjęcia 3 |
Avtek Fold 220 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Avtek 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Avtek.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Avtek Fold 220
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Avtek FOLD 220 [16:9] PJ-E-AVT-095 | 2 699 zł |
Ekran do projektora Avtek Fold 220 | 2 491 zł |
Ekran projekcyjny ramowy AVTEK | 2 940 zł |
Ekran projekcyjny ramowy AVTEK FOLD 220 (rozwijane ręcznie; 243,8 x 137,2 | 2 538 zł |
Avtek FOLD 220 (16:9) | 4 290 zł |
Ekran projekcyjny ramowy AVTEK FOLD 220 (rozwijane ręcznie; 243,8 x 137,2 | 2 838 zł |
Ekran projekcyjny ramowy AVTEK FOLD 220 (rozwijane ręcznie; 243,8 x 137,2 | 2 790 zł |
Modyfikacje Avtek Fold 220
Ceny na Avtek Fold 220 |
---|---|---|---|---|
Avtek Fold 180 | od 3 069 zł | 1 oferta | ||
Avtek Fold 220 | od 2 491 zł | 7 oferty | ||
Avtek Fold 280 | od 3 222 zł | 4 oferty | ||
Avtek Fold 340 | od 3 755 zł | 2 oferty | ||
Avtek Fold 380 | od 2 097 zł | 5 oferty |
Polecamy