Ekran projekcyjny Avtek Business PRO 200
Zdjęcia 3 |
Avtek Business PRO 200 88 "107 " |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Avtek 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Avtek.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Avtek Business PRO 200
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AVTEK International Business Pro 200 16 10 ekranów projekcyjnych w kolorze | 758 zł |
Ekran do projektora Avtek Business Pro 200 | 528 zł |
Ekran projekcyjny do zawieszen | 587 zł |
Ekran projekcyjny do zawieszenia na suficie lub ścianie AVTEK BUSINESS PRO | 657 zł |
Ekran projekcyjny Avtek Cinema PRO 200 | 590 zł |
Ekran projekcyjny do zawieszenia na suficie lub ścianie AVTEK BUSINESS PRO | 731 zł |
Projektory, ekrany, monitory interaktywne - Profesjonalne doradztwo - Kont | 529 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości ekranu projekcyjnego Avtek Business PRO 200:
- Ekran montowany na suficie
Modyfikacje Avtek Business PRO 200
Ceny na Avtek Business PRO 200 |
---|---|---|---|---|
Avtek Business PRO 200 | od 528 zł | 7 oferty | ||
Avtek Business PRO 240 | od 614 zł | 7 oferty |
Polecamy