Проєкційний екран Avtek Business PRO 240
Фото 3 |
Avtek Business PRO 240 88 "107 " |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Avtek 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Avtek.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Avtek Business PRO 240
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ekran do projektora Avtek Business Pro 240 | 614 zł |
Ekran do zawieszenia na suficie lub ścianie AVTEK BUSINESS PRO 240 (sufito | 780 zł |
Avtek Business PRO 240 | 690 zł |
Ekran do zawieszenia na suficie lub ścianie AVTEK BUSINESS PRO 240 (sufito | 865 zł |
Ekran do zawieszenia na suficie lub ścianie AVTEK BUSINESS PRO 240 (sufito | 814 zł |
Додаткові функції і можливості проєкційного екрана Avtek Business PRO 240:
- Екран монтується в стелю
Модификації Avtek Business PRO 240
Ціни на Avtek Business PRO 240 |
---|---|---|---|---|
Avtek Business PRO 200 | від 528 zł | 5 пропозицій | ||
Avtek Business PRO 240 | від 614 zł | 5 пропозицій |
Рекомендуємо