Ekran projekcyjny Avtek Fold 380
Zdjęcia 3 |
Avtek Fold 380 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Avtek 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Avtek.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Avtek Fold 380
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Avtek International RP 380 ekran projekcyjny 169 - ekrany projekcyjne 229 | 2 778 zł |
Avtek RP FOLD 380 [16:9] - Powierzchnia do projekcji tylnej PJ-E-AVT-108 | 2 099 zł |
Ekran do projektora Avtek RP 380 | 2 097 zł |
Ekran projekcyjny ramowy AVTEK FOLD 380 (rozwijane ręcznie; 406,4 x 228,6 | 4 475 zł |
Ekran projekcyjny ramowy AVTEK FOLD 380 (rozwijane ręcznie; 406,4 x 228,6 | 4 961 zł |
Modyfikacje Avtek Fold 380
Ceny na Avtek Fold 380 |
---|---|---|---|---|
Avtek Fold 180 | od 3 069 zł | 1 oferta | ||
Avtek Fold 220 | od 2 491 zł | 7 oferty | ||
Avtek Fold 280 | od 3 222 zł | 4 oferty | ||
Avtek Fold 340 | od 3 755 zł | 2 oferty | ||
Avtek Fold 380 | od 2 097 zł | 5 oferty |
Polecamy