Ekran projekcyjny Avtek Fold 280
Zdjęcia 3 |
Avtek Fold 280 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Avtek 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Avtek.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Avtek Fold 280
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AVTEK International 1evf18 16 9 białych ekranów wyświetlacze projekcji bia | 4 889 zł |
Ekran projekcyjny ramowy AVTEK | 3 884 zł |
Ekran projekcyjny ramowy AVTEK FOLD 280 (rozwijane ręcznie; 304,8 x 172,7 | 3 222 zł |
Ekran projekcyjny ramowy AVTEK FOLD 280 (rozwijane ręcznie; 304,8 x 172,7 | 3 580 zł |
Modyfikacje Avtek Fold 280
Ceny na Avtek Fold 280 |
---|---|---|---|---|
Avtek Fold 180 | od 3 069 zł | 1 oferta | ||
Avtek Fold 220 | od 2 491 zł | 7 oferty | ||
Avtek Fold 280 | od 3 222 zł | 4 oferty | ||
Avtek Fold 340 | od 3 755 zł | 2 oferty | ||
Avtek Fold 380 | od 2 097 zł | 5 oferty |
Polecamy