Karm dla psów Dolina Noteci Premium Rich in Trout 1 szt. 0.5 kg
Dolina Noteci Premium Rich in Trout 500 g 1 szt. 0.5 kg1 szt. 0.15 kg |
|
Delikatne i chude mięso pstrąga zawiera najcenniejsze kwasy tłuszczowe omega-3, które odgrywają ważną rolę w profilaktyce chorób serca i układu krążenia wśród ryb słodkowodnych.
Bez syntetycznych aromatów, wzmacniaczy smaku i barwników.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dolina Noteci 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dolina Noteci.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dolina Noteci Premium Rich in Trout 1 szt. 0.5 kg
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dolina Noteci Premium Bogata w Pstrąga – saszetka dla psa 500 g DN41500Dolina Noteci Premium Bogata w Pstrąga - mokra karma dla psów Linia Premium dla psów od Doliny Noteci to odpowiedzialne oraz... więcejjakościowe spojrzenie na żywienie Twojego czworonoga. Abyś miał pewność, że psiak dostaje wszystko to co pozytywnie wpływa na jego zdrowie i sprawność fizyczną, w karmach znajdziesz wysokiej jakości składniki poddane starannemu procesowi przygotowania. Twój Pupil z pewnością doceni karmę Premium Bogata w Pstrąga za wyjątkowy smak i przyjemny, naturalny aromat. Dodatkowo linia karm Premium to karmy wolne od zbóż i glutenu, bez konserwantów i zbędnych wypełniaczy. To starannie skomponowany, wysokomięsny posiłek. Produkty z tej kategorii są przetworzone w minimalnym, koniecznym dla bezpieczeństwa i higieny stopniu, przez co zapewniają pełnię składników odżywczych w najkorzystniej przyswajalnej formie. Linia Premium występuje w wielu wariantach mięsnych, abyś mógł dopasować ulubiony smak Twojego psa, do jego żywieniowych potrzeb. Mokra karma dla psów Dolina Noteci Premium Bogata w Pstrąga Premium Bogata w Pstrąga to pełnoporcjowa karma w saszetce dla psów dorosłych. Jej największym atutem jest eliminacja ze składu zbóż i glutenu oraz wysoka zawartość mięsa i podrobów, na poziomie 75%. Dzięki zawartości łatwo przyswajalnego białka, którego źródłem są: pstrąg, wołowina i wieprzowina, bez wątpienia pozwala ograniczyć ryzyko wystąpienia nietolerancji pokarmowej. Połączenie w karmie pstrąga, wołowiny i wieprzowiny sprawia, że karma jest źródłem wysoko przyswajalnego białka oraz cennych witamin i minerałów. Dzięki obecności wołowiny i wieprzowiny, karma jest z pewnością bogatym źródłem wysoko przyswajalnego żelaza, które zapobiega anemii, odpowiada za procesy krwiotwórcze, funkcjonowanie szpiku kostnego, układu odpornościowego i nerwowego. Wieprzowina wzbogaca karmę o zawartość koenzymu Q10, który bezsprzecznie wspiera funkcjonowanie układu odpornościowego Miskakarmy.plZłóż skargę | 6 zł |
Karma mokra dla psa BOGATA W PSTRĄGA 500 g Dolina NoteciBricomarche.pl Złóż skargę | 9 zł |
Dolina Noteci Premium Karma dla psa saszetka pstrąg 500g DARMOWA DOSTAWA +BEZGLUTENOWA
BEZ SYNTETYCZNYCH AROMATÓW, WZMACNIACZY SMAKU I BARWNIKÓW
WSPOMAGAJĄCA TRAWIENIE
ZAWIERA NIENASYCONE KWA... więcejSY TŁUSZCZOWE zoo24.plZłóż skargę | 7 zł |
Dolina Noteci Premium Dolina Noteci Premium Mokra karma dla psa bogata w pAby dbać o zdrowie pupila należy wybrać dla niego odpowiednią dietę. Delikatne i chude mięso z pstrąga dostarcza najwięcej sp... więcejośród ryb słodkowodnych cennych kwasów omega-3, które odgrywają ważną rolę w profilaktyce chorób serca i układu krążenia. Tłuszcz z pstrąga uzupełnia dietę psa w cenne kwasy... Bee.plZłóż skargę | 8 zł |
DOLINA NOTECI Premium Bogata W Pstrąga 500 gKarma będąca szczególnie cennym źródłem aminokwasów, metioniny i tryptofanu. Dodatkowo wysoka zawartość cysteiny w mięsie pst... więcejrąga zwiększa zawartość aminokwasów siarkowych. Cenna jest także zawartość selenu i manganu – składników mineralnych odgrywających istotną rolę w stymulacji funkcji obronnych organizmu. Tłuszcz z pstrąga uzupełnia dietę psa w kwasy EPA i DHA.
Skład: wieprzowina 26% (wątroba, serca, mięso wieprzowe), wołowina 22% (płuca, wymiona, żołądki), pstrąg 14%, jaja 3%, węglan wapnia, trójpolifosfora Fera.plZłóż skargę | 7 zł |
pokaż 7 ofert
Seria Dolina Noteci Premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: filet z piersi indyka 60%, bulion, nasiona babki lancetowatej 0,1%, premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: jagnięcina, bulion jagnięcy, węglan wapnia, chlorek potasu, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, 0.18 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, bulion, kaczka, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, królik, wieprzowina, rosół, żurawina, jajka, minerały, klasa: premium
od 74 zł
mokra karma, 0.18 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, rosół, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 8 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, dorsz, wieprzowina, rosół, brokuły, jajka, minerały, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z piersi kurczaka 60%, bulion z kurczaka, premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, gęś, wieprzowina, rosół, ziemniaki, jajka, minerały, klasa: premium
od 4 zł
mokra karma, 0.18 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, bulion, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, rosół, brązowy ryż, minerały, klasa: premium
od 70 zł
mokra karma, 0.4 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, bulion, kaczka, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 243 zł
mokra karma, pauchi, 40 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, kurczak, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, klasa: premium
od 12 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: filet z tuńczyka 60%, bulion z tuńczyka, nasiona babki lancetowatej 0,1%, premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.1 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, jagnięcina, rosół, kurczak, wieprzowina, indyk, jajka, klasa: premium
od 7 zł
mokra karma, 0.18 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z łososia, bulion z łososia, minerały, nasiona babki płesznik, premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.1 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: serca indycze, wątróbka gęsia, klasa: premium
od 68 zł
mokra karma, 0.4 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, bulion, jagnięcina, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 10 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: jagnięcina, bulion jagnięcy, węglan wapnia, chlorek potasu, klasa: premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: królik, rosół, wołowina, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, królik, wieprzowina, rosół, żurawina, jajka, minerały, klasa: premium
Modyfikacje Dolina Noteci Premium Rich in Trout
Ceny na Dolina Noteci Premium Rich in Trout |
---|---|---|---|---|
Dolina Noteci Premium Rich in Trout 1 szt. 0.5 kg | od 6 zł | 12 oferty | ||
Dolina Noteci Premium Rich in Trout 1 szt. 0.15 kg | od 4 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na serce, v sostave: wołowina, pstrąg, wieprzowina, rosół, jajka, minerały, olej, klasa: premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, dorsz, wieprzowina, rosół, brokuły, jajka, minerały, klasa: premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, kaczka, wieprzowina, rosół, dynia, jajka, olej lniany, klasa: premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: serca z kurczaka, brązowy ryż, klasa: premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, indyk, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, ryż, minerały, klasa: premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, królik, wieprzowina, rosół, żurawina, jajka, minerały, klasa: premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, kurczak, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, klasa: premium
od 7 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, wątroba, klasa: premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, jagnięcina, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, klasa: premium
od 7 zł
mokra karma, pauchi, 10 szt., 0.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: kaczka, kurczak, wołowina, ziemniaki, rosół, minerały, nasiona, klasa: premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, dziczyzna, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: przepiórka, klasa: premium