Karm dla psów Dolina Noteci Premium Rich in Cod/Broccoli 1 szt. 0.5 kg
Zamknij
Menu
Dolina Noteci Premium Rich in Cod/Broccoli 500 g |
|
Obecność brokułów w diecie wraz z babką płesznik bezpośrednio zwiększa wchłanianie składników odżywczych przy zachowaniu prawidłowego tempa funkcji trawiennych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dolina Noteci 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dolina Noteci.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dolina Noteci Premium Rich in Cod/Broccoli 1 szt. 0.5 kg
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mokra karma dla psów Dolina Noteci Premium z dorszem i brokułami 500 g (59Aby utrzymać psa w dobrym zdrowiu, należy podawać mu odpowiednio złożoną karmę. Brokułowy pokarm bogaty w dorsza jest skarbni... więcejcą lizyny i argininy oraz wielonienasycon Rozetka.plZłóż skargę | 7 zł |
Karma dla psa DOLINA NOTECI Premium Dorsz z brokułami 500 gPełnoporcjowa karma DOLINA NOTECI Premium dla dorosłych psów wszystkich ras bogata w dorsza z brokułami. Aby zapewnić psu dob... więcejre samopoczucie warto podać mu odpowiednio skomponowany posiłek. Karma bogata w dorsza z brokułami jest skarbnicą lizyny i argininy oraz wielonienasycon Electro.plZłóż skargę | 6 zł |
Karma dla psa DOLINA NOTECI Premium Dorsz z brokułami 500 gPełnoporcjowa karma DOLINA NOTECI Premium dla dorosłych psów wszystkich ras bogata w dorsza z brokułami. Aby zapewnić psu dob... więcejre samopoczucie warto podać mu odpowiednio skomponowany posiłek. Karma bogata w dorsza z brokułami jest skarbnicą lizyny i argininy oraz wielonienasycon Avans.plZłóż skargę | 6 zł |
Dolina Noteci Premium Dorsz saszetka 500g Aby zapewnić psu dobre samopoczucie warto podać mu odpowiednio skomponowany posiłek. Karma bogata w dorsza z brokułami je... więcejst skarbnicą l izyny i arginin y oraz wielonienasycon Erli.plZłóż skargę | 6 zł |
Dolina Noteci Premium Bogata w Dorsza z Brokułami - saszetka dla psa 500 gDolina Noteci Premium Bogata w Dorsza z Brokułami - mokra karma dla psów Linia Premium dla psów od Doliny Noteci to odpowied... więcejzialne oraz jakościowe spojrzenie na żywienie Twojego czworonoga. Abyś miał pewność, że psiak dostaje wszystko to co pozytywnie wpływa na jego zdrowie i sprawność fizyczną, w karmach znajdziesz wysokiej jakości składniki poddane starannemu procesowi przygotowania. Twój Pupil z pewnością doceni karmę Premium Bogata w Dorsza z Brokułami za wyjątkowy smak i przyjemny, naturalny aromat. Dodatkowo linia karm Premium to karmy wolne od zbóż i glutenu, bez konserwantów i zbędnych wypełniaczy. To starannie skomponowany, wysokomięsny posiłek. Produkty z tej kategorii są przetworzone w minimalnym, koniecznym dla bezpieczeństwa i higieny stopniu, przez co zapewniają pełnię składników odżywczych w najkorzystniej przyswajalnej formie. Linia Premium występuje w wielu wariantach mięsnych, abyś mógł dopasować ulubiony smak Twojego psa, do jego żywieniowych potrzeb. Mokra karma dla psów Dolina Noteci Premium Bogata w Dorsza z Brokułami Premium Bogata w Dorsza z Brokułami to pełnoporcjowa karma w saszetce dla psów dorosłych. Jej największym atutem jest eliminacja ze składu zbóż i glutenu oraz wysoka zawartość mięsa i podrobów, na poziomie 75%. Dzięki zawartości łatwo przyswajalnego białka, którego źródłem są: dorsz, wołowina i wieprzowina, bez wątpienia pozwala ograniczyć ryzyko wystąpienia nietolerancji pokarmowej. Połączenie w karmie dorsza, wołowiny i wieprzowiny sprawia, że karma jest źródłem wysoko przyswajalnego białka oraz cennych witamin i minerałów. Dzięki obecności wołowiny i wieprzowiny, karma jest z pewnością bogatym źródłem wysoko przyswajalnego żelaza, które zapobiega anemii, odpowiada za procesy krwiotwórcze, funkcjonowanie szpiku kostnego, układu odpornościowego i nerwowego. Wieprzowina wzbogaca karmę o zawartość koenzymu Q10, który bezsprzecznie wspiera funkcjonowanie układu odpornościowego oraz w ważne związki bioaktywne, takie jak: tauryna, karnozyna i kreatyna i dostarcza do organizmu wszystkie niezbędne aminokwasy. Mięso dorsza jest doskonałym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3 – dokładniej kwasu eikozapentaenow Miskakarmy.plZłóż skargę | 6 zł |
pokaż 13 ofert
Seria Dolina Noteci Premium
od 9 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: jagnięcina, bulion jagnięcy, węglan wapnia, chlorek potasu, klasa: premium
od 4 zł
mokra karma, 0.18 kg, 1 szt., wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: indyk, bulion, wołowina, kurczak, wieprzowina, minerały, tłuszcz z łososia, premium
od 12 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, bulion wołowy, naturalny brązowy ryż, minerały, klasa: premium
od 75 zł
mokra karma, 0.18 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, rosół, łosoś, wołowina, wieprzowina, minerały, premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, dorsz, wieprzowina, rosół, brokuły, jajka, minerały, klasa: premium
od 134 zł
mokra karma, 0.18 kg, 24 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z piersi indyka, rosół z indyka, minerały, nasiona psyllium, premium
od 5 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: średnie, duże, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, kurczak, wieprzowina, bulion, jajka, ziemniaki, minerały, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, 0.18 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, bulion, kaczka, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: dzik, bulion z dzika, minerały, klasa: premium
od 74 zł
mokra karma, 0.18 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, rosół, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 123 zł
mokra karma, pauchi, 20 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, kurczak, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, klasa: premium
od 129 zł
mokra karma, 0.18 kg, 12 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z piersi indyka, rosół z indyka, minerały, nasiona psyllium, premium
od 5 zł
mokra karma, 1 szt., 0.18 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, rosół, jajka, skrobia, minerały, masło, drożdże, klasa: premium
od 4 zł
mokra karma, 0.18 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, bulion, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.1 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, kurczak, klasa: premium
od 70 zł
mokra karma, 0.4 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, bulion, kaczka, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: jagnięcina, bulion jagnięcy, węglan wapnia, chlorek potasu, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: filet z piersi indyka 60%, bulion, nasiona babki lancetowatej 0,1%, premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, królik, wieprzowina, rosół, żurawina, jajka, minerały, klasa: premium
od 7 zł
mokra karma, 0.18 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z łososia, bulion z łososia, minerały, nasiona babki płesznik, premium
Modyfikacje Dolina Noteci Premium Rich in Cod/Broccoli
Ceny na Dolina Noteci Premium Rich in Cod/Broccoli |
---|---|---|---|---|
Dolina Noteci Premium Rich in Cod/Broccoli 1 szt. 0.5 kg | od 6 zł | 18 oferty | ||
Dolina Noteci Premium Rich in Cod/Broccoli 1 szt. 0.15 kg | od 4 zł | 10 oferty | ||
Dolina Noteci Premium Rich in Cod/Broccoli 10 szt. 0.5 kg | od 62 zł | 3 oferty | ||
Dolina Noteci Premium Rich in Cod/Broccoli 20 szt. 0.5 kg | od 123 zł | 3 oferty | ||
Dolina Noteci Premium Rich in Cod/Broccoli 40 szt. 0.5 kg | od 243 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, kaczka, wieprzowina, rosół, dynia, jajka, olej lniany, klasa: premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, indyk, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, ryż, minerały, klasa: premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, kurczak, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, klasa: premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, minerały, klasa: premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, królik, wieprzowina, rosół, żurawina, jajka, minerały, klasa: premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, dziczyzna, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, klasa: premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 10 szt., 0.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: kaczka, kurczak, wołowina, ziemniaki, rosół, minerały, nasiona, klasa: premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, jagnięcina, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, klasa: premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, dorsz, wieprzowina, rosół, brokuły, jajka, minerały, klasa: premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, gęś, wieprzowina, bulion, ziemniaki, jajka, minerały, masło, klasa: premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, dziczyzna, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, ryż, minerały, klasa: premium
od 12 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: gęś, bulion z gęsi, jabłko, klasa: premium