Monitor Dell S2721H 27 " (210-AXLE)
Wideo 11Zdjęcia 9 |
Uniwersalny 27-calowy monitor z ekranem FullHD IPS, wbudowanymi głośnikami stereo (2x3 W), elegancką, smukłą konstrukcją i dużą kropką (0,31 mm). Jest pozycjonowany jako niedrogi produkt w średniej cenie w 2020 roku, skoncentrowany na zaspokojeniu potrzeb jak najszerszego grona użytkowników domowych i biurowych. Zapewnia nieskazitelną przejrzystość wizualną, umożliwiając wygodną pracę z tekstem, arkuszami kalkulacyjnymi, treściami internetowymi, grafikami biznesowymi i prezentacjami.
Poradzisz sobie z obróbką materiałów foto/wideo. Przyda się w modelowaniu 2D/3D oraz projektowaniu prostych/złożonych systemów inżynierskich w profesjonalnych pakietach CAD/CAE. Dzięki zwiększonej częstotliwości odświeżania 75 Hz, szybkiemu czasowi reakcji (4 ms GtG) i technologii AMD FreeSync monitor Dell S2721H zapewnia płynną, wyraźną wydajność w grach. Pełnowartościowa 8-bitowa matryca IPS o rozdzielczości 1920 × 1080 i energooszczędnym podświetleniu W-LED ma najszersze kąty widzenia i stosunkowo duży piksel (0,31 mm), który pozwala odsunąć płaszczyznę ekranu od oczy użytkownika, aby zmniejszyć zmęczenie oczu. Technologia Flicker Free eliminuje irytujące migotanie ekranu, a ochrona oczu Low Blue Light minimalizuje ilość niebieskiego światła na ekranie, które drażni oczy.
Kup Dell S2721H 27 "
Wszystkie ceny 34 →Dell Monitor S2721H 27 cali IPS LED Full HD (1920x1080) /16:9/2xHDMI/Speak | 709 zł |
Dell S2721H MON-LCD-DEL-0250 | 659 zł |
DELL 27'' S2721H Srebrny 210-AXLE | 723 zł |
Monitor DELL S2721H 27" 1920x1080px IPS 4 ms | 689 zł |
Dell Monitor S2721H 27 cali IPS LED Full HD (1920x1080) /16:9/2xHDMI/Speak | 742 zł |