Monitor Dell S2422HG 24 " czarny
Wideo 11Zdjęcia 8 |
Wysokiej jakości 24-calowy monitor do gier firmy Dell, który wyróżnia się zakrzywionym panelem i obsługuje większość najnowszych technologii. Model należy do średniej półki cenowej i jest przeznaczony dla graczy, którzy chcieliby doświadczyć wzmocnionego efektu immersyjnego z zakrzywionego ekranu, ale nie są gotowi przepłacać za wyższą rozdzielczość i inne gadżety. Dell S2422HG jest wyposażony w 24-calową matrycę VA o rozdzielczości 1920x1080 pikseli, czasie reakcji 4 ms (od szarego do szarego) i częstotliwości odświeżania 165 Hz.
Panel oferuje naturalne odwzorowanie kolorów i jest w stanie wyświetlić 99% powszechnego spektrum kolorów sRGB. Gamingowy charakter monitora podkreślają dodatkowe funkcje. Panel obsługuje zaawansowaną technologię adaptacyjnego antyaliasingu AMD FreeSync Premium, a w menu monitora wszyte są profile z różnymi ustawieniami wyświetlania, które są dostosowane do określonych gatunków gier.
Dodatkowo w menu możesz naprawić celownik celownika, wyświetlić licznik FPS na ekranie, czy podświetlić ciemne obszary ekranu w celu wykrycia ukrywających się tam wrogów. W celu ochrony oczu monitor ma klasyczny zestaw, który zawiera wbudowany niebieski filtr ComfortView i technologię Flicker-Free, która zmniejsza migotanie podświetlenia. Dostępna podstawka pozwala regulować nie tylko pochylenie monitora, ale również jego wysokość. Aby połączyć się z komputerem PC, konsolą do gier lub innym źródłem sygnału, urządzenie posiada 2 porty HDMI 2.0 i jeden DisplayPort v 1.2.
Kup Dell S2422HG 24 " czarny
Wszystkie ceny 7 →24" Dell S2422HG - 1920x1080 (FHD) - 165Hz - VA - Curved - 1 ms - Monitor | 846 zł |
Dell, Monitor S2422HG LED Curved 1920x1080/DP/HDMI, 23,6' | 776 zł |
DELL S Series S2422HG 59,9 cm (23.6") 1920 x 1080 px Full DELL-S2422HG | 799 zł |
Dell S2422hg Curved 23.6´´ Fhd Va Led 165hz Gaming Monitor Czarny One Size | 1 170 zł |
DELL S Series S2422HG 59,9 cm (23.6") 1920 x 1080 px Full HD monitor LCD C | 927 zł |
Monitor 23,6" Dell S2422HG FullHD LED, VA 165Hz 1ms DP HDMI 210-AYTM | 799 zł |