Monitor Dell P2421 24 " czarny
Zdjęcia 4 |
Dell P2421 24 " czarny
Przekątna:24 "
Rozdzielczość:1920x1200 (16:10)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Dell P2421 24 " czarny
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dell P2421 1920 x 612 cm 241" W126083068 | 1 348 zł |
24" Dell P2421 - 1920x1200 (WUXGA) - IPS - USB HUB - 5 ms - Monitor | 1 220 zł |
DELL P Series P2421 61,2 cm (24.1") 1920 x 1200 px WUXGA DELL-P2421 | 1 343 zł |
MONITOR DELL LED 24" P2421 (GRADE A) UŻYWANY | 533 zł |
Dell Monitor 24'' P2421 IPS LED WUXGA 1920x1200/HDMI/DVI/VGA/DP/5xUSB 3.0 | 1 249 zł |
pokaż 4 oferty
PodobnePorównaj w tabeli →