Obudowa Deepcool Matrexx 40 czarny
Wideo 16Zdjęcia 16 |
W asortymencie obudów firmy Deepcool znalazło się miejsce na rozwiązania kompaktowe. Ta obudowa wykorzystuje format Mini Tower, wymiary platformy to 431x215x431 mm. Obsługiwane są następujące płyty główne - Micro-ATX i Mini-ITX. Pomimo kompaktowych wymiarów obudowa umożliwia zastosowanie zasilacza ATX. Do chłodzenia procesora można wykorzystać prawie każdą wieżę - wysokość chłodnicy procesora może sięgać 165 mm.
Podsystem graficzny można zbudować w oparciu o kartę graficzną o długości do 320 mm. Obudowa komputera Deepcool Matrexx 40 wykorzystuje system chłodzenia powietrzem. Jest jeden fabrycznie zainstalowany wentylator 120mm z podświetleniem LED. Magazynowy system chłodzenia można łatwo rozbudować do sześciu wentylatorów. Platforma zainteresuje tych użytkowników, którzy budują kompaktowy i jednocześnie wydajny komputer PC.
Cztery gniazda PCI są zarezerwowane na tylnej ścianie za pomocą zaślepek. Ramka jest bogato perforowana, aby nadać ramce przyciągający wzrok dekoracyjny wygląd. Dzięki przedniemu kanałowi wentylacyjnemu podwozie swobodnie otrzymuje dopływ świeżego powietrza niezbędnego do chłodzenia komponentów. Z boku znajduje się przeźroczysty panel szklany, który zapewnia doskonały widok na elementy architektury wnętrza.
Kup Deepcool Matrexx 40 czarny
Wszystkie ceny 6 →DEEPCOOL MATREXX 40 Etui Mini-ITX/Micro-ATX górna i przednia siatka panel | 301 zł |
Obudowa Deepcool MATREXX 40 (DP-MATX-MATREXX40) | 167 zł |
Deepcool Matrexx 40 mAtx Czarna | 207 zł |
Deepcool MATREXX 40 MATX Case ...nie z tej ziemi - OFERTY z KOSMOSU | 182 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Deepcool Matrexx 40 mAtx Czarna (DPMATXMATREXX40) - | 206 zł |
Deepcool | Computer Case | MATREXX 40 | Side window | Black | mATX | Power | 222 zł |