Plecak DAKINE Mission 25L 25 l
Zdjęcia 24 |
DAKINE Mission 25L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DAKINE 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DAKINE.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DAKINE Mission 25L 25 l
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dakine Damski plecak lifestyle/śnieg 10002636 | 395 zł |
Dakine Plecak Dakine Mission 25l (greyscale) 2022 | 310 zł |
Plecak Dakine Mission 25L Wmn Grapevine F/W 2022 | 379 zł |
Dakine Mission 25L Plecak - Black 10002637 | 418 zł |
DAKINE Mission 25l 10002637 | 763 zł |
pokaż 3 oferty
Zaawansowane funkcje i możliwości plecaka DAKINE Mission 25L:
- Mocowanie snowboardowe
PolecamyPorównaj w tabeli →