Рюкзак DAKINE Mission 25L 25 л
Фото 24 |
DAKINE Mission 25L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAKINE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAKINE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAKINE Mission 25L 25 л
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dakine Damski plecak lifestyle/śnieg 10002636 | 395 zł |
Dakine Plecak Dakine Mission 25l (greyscale) 2022 | 310 zł |
Plecak Dakine Mission 25L Wmn Grapevine F/W 2022 | 379 zł |
Dakine Mission 25L Plecak - Black 10002637 | 418 zł |
DAKINE Mission 25l 10002637 | 763 zł |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості рюкзака DAKINE Mission 25L:
- Кріплення для сноуборду
РекомендуємоПорівняти в таблиці →