Pamięć RAM Crucial DDR4 SO-DIMM 2x16Gb CT2K16G4SFD8266
Crucial CT2K16G4SFD8266 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial DDR4 SO-DIMM 2x16Gb CT2K16G4SFD8266
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Crucial CT2K16G4SFD8266 32GB (16GBx2) DDR4-2666 PC4-21300 Laptop Memory RA | 380 zł |
Crucial Technology CT2K16G4SFD8266 32gb Kit 2x16gb Unbuff DDR4 2666 SODIMM | 840 zł |
32GB Kit (2x16GB) DDR4 PC4-2666 SODIMM Crucial CT2K16G4SFD8266 Equivalent | 480 zł |
Modyfikacje Crucial DDR4 SO-DIMM 2x16Gb
Ceny na Crucial DDR4 SO-DIMM 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Crucial DDR4 SO-DIMM 2x16Gb CT2K16G4SFD8213 | od 356 zł | 1 oferta | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 2x16Gb CT2K16G4SFD824A | od 319 zł | 6 oferty | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 2x16Gb CT2K16G4SFS8266 | od 380 zł | 1 oferta | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 2x16Gb CT2K16G4SFD8266 | od 380 zł | 3 oferty | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 2x16Gb CT2K16G4SFRA266 | od 300 zł | 2 oferty | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 2x16Gb CT2K16G4SFRA32A | od 345 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →