SSD Crucial BX500 CT1000BX500SSD1 1 TB
Wideo 19Zdjęcia 8 |
Crucial CT1000BX500SSD1 2020 rokBX Series |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial BX500 CT1000BX500SSD1 1 TB
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Crucial BX500 CT1000BX500SSD1Z Wewnętrzny Dysk SSD 1 TB | 476 zł |
Crucial Dysk SSD BX500 1000GB SATA3 2.5' 540/500MB/s DGCRCWBT10BX500 | 302 zł |
Crucial BX500 1TB HD-SSD25-CUL-073 | 309 zł |
Dysk CRUCIAL BX500 1TB SSD | 290 zł |
Dysk CRUCIAL BX500 1TB SSD | 290 zł |
pokaż 15 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Crucial BX500 CT1000BX500SSD1
Ceny na Crucial BX500 CT1000BX500SSD1 |
---|---|---|---|---|
Crucial BX500 CT240BX500SSD1 240 GB | od 102 zł | 26 oferty | ||
Crucial BX500 CT480BX500SSD1 480 GB | od 251 zł | 4 oferty | ||
Crucial BX500 CT500BX500SSD1 500 GB | od 151 zł | 22 oferty | ||
Crucial BX500 CT1000BX500SSD1 1 TB | od 200 zł | 21 oferta | ||
Crucial BX500 CT2000BX500SSD1 2 TB | od 522 zł | 20 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →