SSD Crucial 5400 Pro MTFDDAK1T9TGA 1.92 TB
Crucial MTFDDAK1T9TGA |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial 5400 Pro MTFDDAK1T9TGA 1.92 TB
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SSD Micron 5400 PRO 25" 192TB MTFDDAK1T9TGA-1BC1ZABYYR | 1 602 zł |
Crucial Micron 5400 PRO SSD - 1.92TB - SATA-600 - 2.5" | 1 397 zł |
Micron Dysk SSD 5400 PRO 1920GB MTFDDAK1T9TGA-1BC1ZABYYR DGMKRWBT1000001 | 1 545 zł |
Micron Dysk SSD 5400 PRO 1920GB MTFDDAK1T9TGA-1BC1ZABYYR 100025 | 1 574 zł |
Dysk SSD MICRON 5400 PRO 2.5″ 1.92 TB SATA | 1 520 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Crucial 5400 Pro MTFDDAK1T9TGA
Ceny na Crucial 5400 Pro MTFDDAK1T9TGA |
---|---|---|---|---|
Crucial 5400 Pro MTFDDAK960TGA 960 GB | od 728 zł | 15 oferty | ||
Crucial 5400 Pro MTFDDAK1T9TGA 1.92 TB | od 1 397 zł | 14 oferty | ||
Crucial 5400 Pro MTFDDAK7T6TGA 7.68 TB | od 4 058 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →