Wentylator Cooler Master SickleFlow 120 ARGB 3 IN 1 (MFX-B2DN-183PA-R1)
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Cooler Master SickleFlow 120 ARGB 3 IN 1
Rodzaj:wentylator
Przeznaczenie:w obudowę
Wentylator:⌀ 120 mm, grubość 25 mm
Obroty:do 1800 obr./min
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne SickleFlow 120 ARGB 3 IN 1
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cooler Master 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cooler Master.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cooler Master SickleFlow 120 ARGB 3 IN 1
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wentylator COOLER MASTER SickleFlow ARGB 3w1 | 172 zł |
Wentylator COOLER MASTER SickleFlow ARGB 3w1 MFX-B2DN-183PA-R1 | 172 zł |
Wentylator Cooler Master SickleFlow 120 ARGB 3-pack (MFX-B2DN-183PA-R1) | 172 zł |
Zestaw 3 wentylatorów COOLER MASTER Sickleflow 120 ARGB, 3IN1, MFX-B2DN-18 | 217 zł |
WENTYLATOR OBUDOWY 120MM 3IN1 B2DN-183PA-R1 COOLER MASTER | 232 zł |
COOLER MASTER ZESTAW 3 WENTYLATORÓW SICKLEFLOW 120 ARGB 3IN1 MFX-B2DN-183P | 219 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →