Wentylator Cooler Master SickleFlow 140 ARGB (MFX-B4DN-14NPA-R1)
Wideo 20Zdjęcia 5 |
Cooler Master SickleFlow 140 ARGB
Rodzaj:wentylator
Przeznaczenie:w obudowę
Wentylator:⌀ 140 mm, grubość 25 mm
Obroty:do 1400 obr./min
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne SickleFlow 140 ARGB
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cooler Master 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cooler Master.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cooler Master SickleFlow 140 ARGB
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cooler Master SickleFlow 140 ARGB - Wentylator Chłodzący do Obudowy PC - K | 63 zł |
Cooler Master SickleFlow 140 ARGB - Wentylator obudowy - 140mm - Czarny ze | 75 zł |
Cooler Master Wentylator do zasilacza/obudowy SickleFlow 140 ARGB AWCLMWS0 | 72 zł |
Wentylator COOLER MASTER Sickleflow 140 ARGB | 68 zł |
Wentylator Cooler Master SickleFlow 140 ARGB WEN-OB-CMR-082 | 70 zł |
pokaż 14 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Cooler Master SickleFlow 140 ARGB
Ceny na Cooler Master SickleFlow 140 ARGB |
---|---|---|---|---|
Cooler Master SickleFlow 120 ARGB | od 65 zł | 12 oferty | ||
Cooler Master SickleFlow 140 ARGB | od 63 zł | 20 oferty | ||
Cooler Master SickleFlow 200 ARGB | od 127 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →