Wentylator Cooler Master SickleFlow 120 Blue (MFX-B2DN-18NPB-R1)
Wideo 13Zdjęcia 5 |
Cooler Master SickleFlow 120 Blue
Rodzaj:wentylator
Przeznaczenie:w obudowę
Wentylator:⌀ 120 mm, grubość 25 mm
Obroty:do 1800 obr./min
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne SickleFlow 120 Blue
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cooler Master 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cooler Master.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Cooler Master SickleFlow 120 Blue
Ceny na Cooler Master SickleFlow 120 Blue |
---|---|---|---|---|
Cooler Master SickleFlow 120 White | od 39 zł | 15 oferty | ||
Cooler Master SickleFlow 120 Red | od 50 zł | 4 oferty | ||
Cooler Master SickleFlow 120 Blue | od 49 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →