Кулер Cooler Master Hyper 212 Black Edition R2 (RR-212S-20PK-R2)
Фото 8 |
Cooler Master Hyper 212 Black Edition R2
Тип:активний кулер
Призначення:для процесора
Socket Intel:1150, 1155/1156, 1366, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700
Socket AMD:AM2/AM3/FM1/FM2, AM4
Вентилятор:⌀ 120 мм
Оберти:до 2000 об/хв
Теплових трубок:4 шт
Висота:159 мм
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики Hyper 212 Black Edition R2
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooler Master 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooler Master.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooler Master Hyper 212 Black Edition R2
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Chłodzenie CPU Master Hyper 212 Black Edition z LGA1700 (nowe opakowanie) | 231 zł |
Cooler Master Wentylator CPU Hyper 212 Black Edition z LGA1700 AWCLMWP0000 | 198 zł |
Chłodzenie procesora Cooler Master Hyper 212 Black Edition z LGA1700 WEN-C | 209 zł |
COOLER MASTER Chłodzenie CPU Hyper 212 Black Edition LGA1700 | 230 zł |
Cooler Master Wentylator CPU Hyper 212 Black Edition z LGA1700 91816 | 198 zł |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →