Вентилятор Cooler Master SickleFlow 120 ARGB 3 IN 1 (MFX-B2DN-183PA-R1)
Відео 1Фото 5 |
Cooler Master SickleFlow 120 ARGB 3 IN 1
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 1800 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики SickleFlow 120 ARGB 3 IN 1
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooler Master 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooler Master.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooler Master SickleFlow 120 ARGB 3 IN 1
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Wentylator COOLER MASTER SickleFlow ARGB 3w1 | 172 zł |
Wentylator COOLER MASTER SickleFlow ARGB 3w1 MFX-B2DN-183PA-R1 | 172 zł |
Wentylator Cooler Master SickleFlow 120 ARGB 3-pack (MFX-B2DN-183PA-R1) | 172 zł |
Zestaw 3 wentylatorów COOLER MASTER Sickleflow 120 ARGB, 3IN1, MFX-B2DN-18 | 217 zł |
WENTYLATOR OBUDOWY 120MM 3IN1 B2DN-183PA-R1 COOLER MASTER | 232 zł |
COOLER MASTER ZESTAW 3 WENTYLATORÓW SICKLEFLOW 120 ARGB 3IN1 MFX-B2DN-183P | 219 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →