Opona letnia Continental ContiCrossContact LX Sport 245/50 R20 102H
Wideo 2Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Continental ContiCrossContact LX Sport 245/50 R20 102H 245/50 R20 102 H 245/50 R20 102 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental ContiCrossContact LX Sport 245/50 R20 102H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental CrossContact LX Sport (245/50 R20 102H) 03542490000 | 751 zł |
Continental CrossContact LX Sport ( 245/50 R20 102H EVc ) | 807 zł |
Continental CrossContact LX Sport ( 245/50 R20 102H EVc ) 03542490000 | 797 zł |
Opona Continental 245/50R20 CrossContact LX Sport 102H M+S - opony terenow | 1 016 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental ContiCrossContact LX Sport 245/50 R20 102H
Ceny na Continental ContiCrossContact LX Sport 245/50 R20 102H |
---|---|---|---|---|
Continental ContiCrossContact LX Sport 245/50 R20 102H | od 751 zł | 4 oferty | ||
Continental ContiCrossContact LX Sport 245/50 R20 102V | od 808 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →