Opona letnia Continental ContiCrossContact LX Sport 235/60 R18 103V Run Flat Alfa Romeo
Wideo 2Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Continental ContiCrossContact LX Sport 235/60 R18 103V Run Flat Alfa Romeo 235/60 R18 103 H 235/60 R18 103 H Audi 235/60 R18 103 H RunFlat 235/60 R18 103 V RunFlat Alfa Romeo 235/60 R18 107 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental ContiCrossContact LX Sport 235/60 R18 103V Run Flat Alfa Romeo
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental CrossContact LX Sport SSR (235/60 R18 103V) 03548530000 | 797 zł |
Continental CrossContact LX Sport SSR ( 235/60 R18 103V AR, EVc, runflat ) | 809 zł |
Opona Continental 235/60R18 CrossContact LX Sport 103V SSR M+S AR - opony | 893 zł |
Continental CrossContact LX Sport SSR ( 235/60 R18 103V AR, EVc, runflat ) | 799 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental ContiCrossContact LX Sport 235/60 R18 103V Run Flat Alfa Romeo
Ceny na Continental ContiCrossContact LX Sport 235/60 R18 103V Run Flat Alfa Romeo |
---|---|---|---|---|
Continental ContiCrossContact LX Sport 235/60 R18 103H | od 618 zł | 4 oferty | ||
Continental ContiCrossContact LX Sport 235/60 R18 103H Audi | od 1 043 zł | 2 oferty | ||
Continental ContiCrossContact LX Sport 235/60 R18 103H Run Flat | od 742 zł | 3 oferty | ||
Continental ContiCrossContact LX Sport 235/60 R18 103V Run Flat Alfa Romeo | od 797 zł | 4 oferty | ||
Continental ContiCrossContact LX Sport 235/60 R18 107V | od 646 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →