Opona zimowa Continental Conti4X4WinterContact 265/60 R18 110H
Zdjęcia 11 |
Wybierz rozmiar opony
Continental Conti4X4WinterContact 265/60 R18 110H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental Conti4X4WinterContact 265/60 R18 110H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental 4X4 WinterContact (265/60 R18 110H) 03547280000 | 1 015 zł |
Opona Continental 265/60R18 4x4WinterContact 110H MO - opony zimowe 354728 | 952 zł |
Continental 4X4 WinterContact ( 265/60 R18 110H, MO, z osłoną ) 0354728000 | 1 018 zł |
Continental 4X4 WinterContact ( 265/60 R18 110H, MO, z osłoną ) | 1 031 zł |
Opony zimowe 265/60R18 110H Conti4x4WinterContact Continental 2023 | 946 zł |
Z informacji prasowej:
Zimowa opona bezkolcowa do pojazdów 4x4 z asymetrycznym bieżnikiem. Opona posiada asymetryczny wzór bieżnika zapewniający lepszą przyczepność zarówno na suchej, oblodzonej, jak i zaśnieżonej powierzchni. Szerokie rowki wzdłużne szybko i skutecznie odprowadzają wodę i szlam z miejsca kontaktu, zapobiegając aquaplaningowi. Opona wykazuje niesamowitą przyczepność na powierzchni nawet na mocno zaśnieżonych terenach. Mieszanka gumowa z dodatkiem silikonu poprawia przyczepność opony na suchej i mokrej powierzchni. Opona Conti4x4WinterContact gwarantuje doskonałą skuteczność hamowania na wszystkich typach powierzchni. Wyrafinowany wzór bieżnika i konstrukcja ścian bocznych sprawiają, że wygląd Twojego pojazdu jest jeszcze bardziej atrakcyjny. Ty wybierasz komfort i bezpieczeństwo, piękno i przyjemność z jazdy.
PolecamyPorównaj w tabeli →