Opona zimowa Michelin Pilot Alpin PA5 265/60 R18 114H
Wideo 3Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Pilot Alpin PA5 265/60 R18 114H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Pilot Alpin PA5 265/60 R18 114H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Pilot Alpin 5 (265/60 R18 114H) 427983 | 1 051 zł |
Michelin Pilot Alpin 5 ( 265/60 R18 114H XL, SUV ) 427983 | 1 068 zł |
Opona Michelin 265/60R18 Pilot Alpin 5 SUV 114H - opony zimowe 427983 | 959 zł |
Michelin Pilot Alpin 5 ( 265/60 R18 114H XL, SUV ) | 1 083 zł |
Michelin PILOT ALPIN 5 SUV 265/60R18 114H | 1 051 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →