Opona zimowa Bridgestone Blizzak LM005 265/60 R18 114H
Wideo 16Zdjęcia 52 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Blizzak LM005 265/60 R18 114H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Blizzak LM005 265/60 R18 114H
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Zimowa, Bridigestone, Blizzak LM005 265/60R18 114H XL | 909 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 ( 265/60 R18 114H XL EVc ) 15071 | 905 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 (265/60 R18 114H) 15071 | 882 zł |
Opona Bridgestone 265/60R18 Blizzak LM005 114H - opony zimowe 15071 | 795 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 ( 265/60 R18 114H XL EVc ) | 915 zł |
Opony zimowe 265/60R18 114H Blizzak LM005 Bridgestone 2022 | 836 zł |
Opony zimowe 265/60R18 114H Blizzak LM005 Bridgestone 2023 | 843 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →