Opona zimowa Semperit Master-Grip 2 265/60 R18 114H
Zdjęcia 6 |
Wybierz rozmiar opony
Semperit Master-Grip 2 265/60 R18 114H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Semperit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Semperit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Semperit Master-Grip 2 265/60 R18 114H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Semperit Master-Grip 2 SUV XL FR MS - 265/60R18 114H - opony zimowe MASTER | 971 zł |
Semperit Master-Grip 2 ( 265/60 R18 114H XL, SUV ) 03734080000 | 839 zł |
Semperit Master-Grip 2 (265/60 R18 114H) 03734080000 | 834 zł |
Semperit Master-Grip 2 ( 265/60 R18 114H XL, SUV ) | 848 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →