Opona rowerowa Continental Contact Speed 26x2.0
Wideo 4Zdjęcia 9 |
Continental Contact Speed 26x2.0 26x2.0"700x32C |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental Contact Speed 26x2.0
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental Tire Contact Speed 26x2.00 (50-559) 0101395 | 70 zł |
Continental Contact Speed Reflective 26´´ X 2.00 Rigid Urban Tyre Czarny 2 | 108 zł |
Continental Contact Speed 26´´ X 2.00 Rigid Urban Tyre Czarny 26´´ x 2.00 | 97 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental Contact Speed 26x2.0
Ceny na Continental Contact Speed 26x2.0 |
---|---|---|---|---|
Continental Contact Speed 26x2.0 | od 70 zł | 3 oferty | ||
Continental Contact Speed 700x32C | od 96 zł | 7 oferty |
Polecamy