Frytkownica beztłuszczowa Clatronic FR 3699 H
Zdjęcia 3 |
Clatronic FR 3699 H |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Clatronic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Clatronic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Clatronic FR 3699 H
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Clatronic Frytkownica na gorące powietrze FR 3699 H 36 l bezstopniowo regu | 337 zł |
Frytkownica beztłuszczowa CLATRONIC FR 3699 H Air Fryer | 350 zł |
Frytkownica niskotłuszczowa CLATRONIC FR 3699 | 239 zł |
Frytkownica beztłuszczowa Clatronic FR 3699 H | 359 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →