Frytkownica beztłuszczowa Profi Cook PC-FR 1147
Zdjęcia 3 |
Profi Cook PC-FR 1147 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Profi Cook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Profi Cook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Profi Cook PC-FR 1147
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ProfiCook 501147 PC-FR 1147 H frytkownica na gorące powietrze bez oleju i | 414 zł |
ProfiCook PC-FR 1147 H - hot air fryer - stainless steel/black | 294 zł |
Frytkownica niskotłuszczowa PROFICOOK PC-FR 1147H | 298 zł |
PROFICARE PC-FR 1147 4006160114706 | 369 zł |
Frytkownica niskotłuszczowa na gorące powietrze ProfiCook PC-FR 1147 H | 317 zł |
Frytkownica PROFICOOK PC-FR 1147 | 307 zł |
Frytkownica niskotłuszczowa na gorące powietrze ProfiCook PC-FR 1147 H | 389 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →