Мультипіч Profi Cook PC-FR 1147
Фото 3 |
Profi Cook PC-FR 1147 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Profi Cook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Profi Cook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Profi Cook PC-FR 1147
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ProfiCook 501147 PC-FR 1147 H frytkownica na gorące powietrze bez oleju i | 414 zł |
ProfiCook PC-FR 1147 H - hot air fryer - stainless steel/black | 294 zł |
PROFICARE PC-FR 1147 4006160114706 | 369 zł |
Frytkownica beztłuszczowa ProfiCook PC-FR 1147 H | 298 zł |
Frytkownica niskotłuszczowa PROFICOOK PC-FR 1147H | 298 zł |
ще 3 пропозиції