Мультипіч Clatronic FR 3699 H
Фото 3 |
Clatronic FR 3699 H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Clatronic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Clatronic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Clatronic FR 3699 H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Clatronic Frytkownica na gorące powietrze FR 3699 H 36 l bezstopniowo regu | 337 zł |
Frytkownica beztłuszczowa Clatronic FR 3699 | 355 zł |
Frytkownica niskotłuszczowa CLATRONIC FR 3699 | 239 zł |
Frytkownica beztłuszczowa Clatronic FR 3699 H | 359 zł |