Мультипіч Clatronic FR 3747 H (263937)
Фото 7 |
Clatronic FR 3747 H |
|
Можливість сушіння продуктів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Clatronic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Clatronic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Clatronic FR 3747 H
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Clatronic 263937 3747 Profesjonalny elektryczny ze stali nierdzewnej o moc | 414 zł |
Clatronic Frytkownica beztłuszczowa CLATRONIC FR 3747 | 491 zł |
Mini piekarnik Clatronic FR 3747 H | 456 zł |
Frytkownica beztłuszczowa CLATRONIC FR 3747 H | 408 zł |
Piekarnik, frytkownica beztłuszczowa Clatronic FR 3747 H | 552 zł |
ще 3 пропозиції
Комплектація:
- поворотна корзина для смаження картоплі фрі
- вертел для курки на грилі
- піддон для збору жиру (підходить для випічки)