Мультипіч Adler AD 6309
Фото 24 |
Adler AD 6309 |
|
Можливість сушіння продуктів. Аксесуари можна мити в посудомийній машині.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Adler AD 6309
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ADLER EUROPE Airfryer Turbo Oven 13L 2500W Seria XL 8in1 Frytki bez oleju | 452 zł |
Elektryczny Adler AD 6309 8 w 1 AGDW-PIEK-ADL-001 | 641 zł |
Adler Piekarnik beztłuszczowy ADLER AD 6309 | 521 zł |
8w1 Frytkownica beztłuszczowa 13L frytownica piekarnik air frayer 2500w | 549 zł |
Frytkownica ADLER 1700W Czarno-stalowy AD 6309 | 610 zł |
ще 5 пропозицій
У комплекті: гриль з ручкою, кошик фритюрниці, ручка підноса, решітка для шампурів, решітка для випічки, кріплення для гриля, кошик на коліщатках для смаження, деко. Аксесуари можна мити в посудомийній машині.