Frytkownica beztłuszczowa Clatronic FR 3747 H (263937)
Zdjęcia 7 |
Clatronic FR 3747 H |
|
Suszenie żywności
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Clatronic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Clatronic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Clatronic FR 3747 H
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Clatronic 263937 3747 Profesjonalny elektryczny ze stali nierdzewnej o moc | 414 zł |
Clatronic Frytkownica beztłuszczowa CLATRONIC FR 3747 | 491 zł |
Mini piekarnik Clatronic FR 3747 H | 456 zł |
Frytkownica beztłuszczowa CLATRONIC FR 3747 H | 408 zł |
Piekarnik, frytkownica beztłuszczowa Clatronic FR 3747 H | 552 zł |
pokaż 3 oferty
Wyposażenie:
- obrotowy koszyk do smażenia frytek
- grillowany rożen z kurczaka
- ociekacz (nadaje się do pieczenia)
PodobnePorównaj w tabeli →