Frytkownica beztłuszczowa Profi Cook PC-FR 1200 (501200)
Zdjęcia 8 |
Profi Cook PC-FR 1200 |
|
9 programów automatycznych. Obrotowy kosz na frytki i 8 obrotowych rożnów mięsnych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Profi Cook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Profi Cook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Profi Cook PC-FR 1200
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ProfiCook Frytkownica na gorące powietrze PC-FR 1200 H Pojemność ok 11 lit | 509 zł |
Frytkownica beztłuszczowa Mini pikearnik PROFICOOK PC-FR 1200 H | 423 zł |
Frytkownica beztłuszczowa PROFI COOK PC-FR 1200H Air Fryer | 513 zł |
Mini piekarnik ProfiCook PC-FR 1200H | 509 zł |
pokaż 3 oferty
Wyposażenie:
- dwa ruszty do oddzielnego gotowania
- obrotowy kosz do robienia frytek
- 8 obrotowych rożnów mięsnych
- grill z kurczaka
- patelnia do pizzy
PodobnePorównaj w tabeli →