Frytkownica beztłuszczowa Clatronic FR 3769 H (263964)
Zdjęcia 6 |
Clatronic FR 3769 H |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Clatronic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Clatronic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Clatronic FR 3769 H
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Clatronic FR 3769 H schwarz/silber 263964 | 279 zł |
Frytkownica beztłuszczowa CLATRONIC FR 3769 H Air Fryer | 190 zł |
Frytkownica beztłuszczowa CLATRONIC FR 3769 H Air Fryer 263964 | 190 zł |
Frytkownica Beztłuszczowa Clat | 173 zł |
Frytkownica beztłuszczowa Clatronic FR 3769 H | 261 zł |
Frytkownica beztłuszczowa Clatronic FR 3769 H | 264 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →