Zegarek Casio WS-1400H-1B
Wideo 1Zdjęcia 2 |
Casio WS-1400H-1B |
|
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Casio WS-1400H-1B
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zegarek CASIO WS-1400H-1BVEF + BOX Unisex | 190 zł |
Casio Collection WS-1400H-1BVEF - Mężczyzna - 44 mm - Analogowy - Kwarc - | 249 zł |
Zegarek męski Casio WS-1400H-1BVEF (ZG-016054) 208-44-000-000119-814 | 249 zł |
WS-1400H -1BVEF WS-1400H -1BVEF | 224 zł |
Casio Standard Digital WS-1400H-1B - Szybka i bezpieczna dostawa Gratis | 159 zł |
Zegarek męski Casio Runner | 261 zł |
Casio WS-1400H-1BVEF | 224 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości zegarka Casio WS-1400H-1B:
- Włącz/wyłącz dźwięk przycisków
- Automatyczny kalendarz do 2099 roku
- Sygnał godzinowy
- Pamięć na 60 okrążeń (rekordów)
PolecamyPorównaj w tabeli →