Zegarek Casio G-Shock Women GMA-S140M-7A
Zdjęcia 7 |
Casio G-Shock Women GMA-S140M-7A |
|
Wypełnij automatyczny kalendarz do 2099 r. Tarcza jest podświetlona diodą LED, funkcja auto-light włącza ją, gdy tarcza jest zwrócona w stronę twarzy.
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Casio G-Shock Women GMA-S140M-7A
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Casio G-Shock GMA-S140M-7AER - Negocjuj cen zakupu, na pewno bdziesz zadow | 433 zł |
G-shock S Series G-shock S-Series GMA-S140M-7a - zegarek damski | 566 zł |
ZEGAREK DAMSKI CASIO G-SHOCK GMA-S140M-7AER - NOWY I ORYGINALNYⓇ ZEGAREK⌚➤ | 459 zł |
Casio G-Shock GMA-S140M-7AER - Negocjuj cenę zakupu, na pewno będziesz zad | 433 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości zegarka Casio G-Shock Women GMA-S140M-7A:
- Sygnał godzinowy
- 29 stref czasowych
PolecamyPorównaj w tabeli →