Zegarek Casio G-Shock Women GMA-S140M-1A
Zdjęcia 6 |
Casio G-Shock Women GMA-S140M-1A |
|
Wypełnij automatyczny kalendarz do 2099 r. Tarcza jest podświetlona diodą LED, funkcja auto-light włącza ją, gdy tarcza jest zwrócona w stronę twarzy.
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Casio G-Shock Women GMA-S140M-1A
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
G-SHOCK Original GMA-S140M-1AER GMA-S140M -1AER | 539 zł |
Zegarek Casio GMA-S140M-1AER G-Shock GMA S140M 1AER | OFICJALNY SKLEP | RA | 539 zł |
Zegarek Casio G-Shock GMA-S140M-1AER RATY 0 | PayPo | GRATIS WYSYŁKA | ZWR | 539 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości zegarka Casio G-Shock Women GMA-S140M-1A:
- Sygnał godzinowy
- 29 stref czasowych
PolecamyPorównaj w tabeli →