Zegarek Casio LCW-M100DSE-1A
Zdjęcia 3 |
Casio LCW-M100DSE-1A |
|
Elegancki i precyzyjny męski kwarcowy zegarek z połączoną tarczą Ana-Digi, podwójnym systemem zasilania Tough Solar i technologią synchronizacji czasu radiowego Wave Ceptor. Istotną cechą tego modelu jest zastosowanie super twardego kryształu szafiru, który wykazuje doskonałą odporność na zarysowania. Zegarek naręczny Casio LCW-M100DSE-1A pozycjonowany jest jako produkt średniej półki cenowej rodziny Wave Ceptor z 2015 roku, której modele wspierają funkcję automatycznej synchronizacji czasu.
Technologia ta gwarantuje działanie w Europie, zachodnich / środkowych regionach naszego kraju, USA, południowych regionach Kanady, Ameryce Środkowej, Japonii, Chinach. Po ustawieniu na lokalną strefę czasową zegarek do 6 razy dziennie odbiera kalibracyjny sygnał radiowy, za pomocą którego automatycznie koryguje skok. Czarna tarcza, chroniona wysokiej jakości szafirowym kryształem, ma luminescencyjne oznaczenia. Korpus urządzenia i jego wytrzymała bransoletka wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, obojętnej dla skóry. Do oglądania wbudowanego monochromatycznego wyświetlacza LCD w ciemności dostępne jest jasne elektroluminescencyjne podświetlenie. Zegarek jest zasilany wytrzymałą baterią CTL920, która jest automatycznie ładowana z baterii słonecznej wbudowanej w tarczę.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Kup Casio LCW-M100DSE-1A
Zegarek Casio Zegarek Casio LCW-M100DSE-1AER Solar Szafir Wave Ceptor | 999 zł |
Casio Waveceptor LCW-M100DSE-1AER - Mężczyzna - 40 mm - Analogowy - Zegare | 1 275 zł |
Zegarek Męski Casio Lcw-M100Dse-1Aer Srebrny | 1 049 zł |
ZEGAREK MĘSKI CASIO LCW-M100DSE-1AER - NOWY I ORYGINALNY ⌚ ZAPRASZAMY DO S | 798 zł |