Zegarek Casio B640WC-5A
Wideo 6Zdjęcia 4 |
Casio B640WC-5A |
|
Wygodny zegarek stworzony przez popularną japońską markę Casio. Produkt wykonany w klasycznym stylu „old school”, charakteryzuje się niską ceną i dobrą funkcjonalnością. Mechanizm kwarcowy zapewnia wysoką dokładność - miesięczne odchylenie nie przekracza 30 sekund w jednym lub drugim kierunku. Bateria jest używana jako źródło zasilania, ale również będzie musiała być wymieniana nie częściej niż raz w miesiącu.
Zegarki Casio B-640WC-5A należą do modeli elektronicznych z cyfrową tarczą. Na tarczy wyświetlanych jest wiele różnych wskaźników: dzień tygodnia, dzień miesiąca, rok itp. Dodatkowo za pomocą przycisków po bokach zegara można ustawić funkcję budzika, minutnika i stopera. . W ciemności oświetlenie elektroniczne stanie się nieodzownym atrybutem. Sama tarcza jest prostokątna, wykonana z wytrzymałego tworzywa w kolorze złotym.
Szkło jest również plastikowe - jest bezpieczniejsze i dobrze znosi wstrząsy i upadki. Zapewniony jest minimalny poziom ochrony przed wodą - model może wytrzymać głębokość 50 m bez zagrożenia szczelnością. Bransoletka wykonana jest ze stali, dodatkowo zabezpieczonej przed korozją poprzez spryskanie metalu. Dzięki plastikowej kopercie waga zegarka to zaledwie 49 g, dzięki czemu jest prawie niezauważalny na wskazówkach.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Kup Casio B640WC-5A
Wszystkie ceny 7 →Casio Mężczyźni Casio Retro Zegarek Różowy 6 x 104 x 94 cm 180 g B640WC-5A | 192 zł |
Casio B640WC-5AEF - Negocjuj cen zakupu, na pewno bdziesz zadowolony | 194 zł |
Zegarek Unisex CASIO VINTAGE UNISEX COPPER | 282 zł |
Różowozłoty zegarek Casio Vintage z bransoletką B640WC-5AEF | OFICJALNY SK | 210 zł |
Zegarek Casio Vintage B640WC-5AEF B640WC -5AEF - Natychmiastowa WYSYŁKA 0z | 210 zł |
ZEGAREK CASIO B640WC-5AEF - 3 + 3 LATA GWARANCJI, WYSYŁKA GRATIS! SALON | 177 zł |
Zegarek Casio Vintage B640WC-5AEF B640WC -5AEF - Natychmiastowa WYSYŁKA 0z | 210 zł |