Zegarek Casio AE-1000W-1B
Wideo 3Zdjęcia 13 |
Casio AE-1000W-1B |
|
Niedrogi męski zegarek kwarcowy na rękę z wielofunkcyjną tarczą elektroniczną, funkcją Multi Time i imponującą rezerwą chodu, dzięki której przez kolejne 10 lat nie można myśleć o wymianie baterii. Producent pozycjonuje je jako niedrogi produkt z rodziny Casio Collection Men. Skierowane są do mężczyzn, którzy wybierają niezawodny zegarek elektroniczny z zaawansowaną funkcjonalnością do synchronizacji kontaktów z ludźmi w różnych strefach czasowych.
Zegarek Casio AE-1000W-1B jest wykonany w wytrzymałej i lekkiej plastikowej obudowie z opracowaną ramką i 4 wygodnymi przyciskami. Pokrętło oparte na monochromatycznym wskaźniku LCD o wysokim kontraście jest pouczające i łatwe do odczytania. Do odczytów w ciemności zapewnione jest podświetlenie LED z kontrolowanym czasem trwania poświaty. Oprócz standardowych funkcji timera, stopera, kalendarza można wyświetlać czas w 4 różnych strefach czasowych. Dzięki klasie wodoszczelności WR 100m zegarek z łatwością znosi pływanie i może być używany podczas krótkotrwałych nurkowań do głębokości 10 m.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Kup Casio AE-1000W-1B
Wszystkie ceny 10 →Zegarek męski Czarny Casio AE-1000W-1BVEF 10 ATM + Pudełko | 180 zł |
ZEGAREK CASIO AE-1000W DO PŁYWANIA NA PREZENT 100M | 142 zł |
Casio Sport AE-1000W-1BVEF AE-1000W -1BVEF | 242 zł |
Zegarek Casio AE-1000W-1BVEF (ZG-001773) 208-23-000-005698-814 | 269 zł |
Zegarek Męski Casio Ae-1000W 1Bvdf (Zd073G) - World Time | 166 zł |